obraz na płótnie

Aranżacja wnętrza: obrazy na płótnie

Dom i ogród

Dopełnieniem aranżacji każdego wnętrza może być obraz. Obrazy można powiesić na ścianie w salonie albo w sypialni. Dzięki nim pomieszczenia zyskają charakteru. Powieszenie jednego dużego lub kilku małych obrazów może też być sposobem na szybką metamorfozę wnętrza.

Nowoczesne obrazy drukowane na płótnie

Obrazy drukowane na płótnie bardzo często nazywane są canvasami. To doskonałej jakości płótno, które jest odporne na promieniowanie słoneczne. Dzięki temu obraz nawet po kilku latach nadal ma idealne kolory. Nowoczesne obrazy na płótnie można dziś kupić w sklepach internetowych. Na co jednak zwrócić uwagę decydując się na obrazy na płótnie? Przede wszystkim wybrany przez nas obraz na płótnie powinien pasować do aranżacji wnętrza. Musi oczywiście także po prostu nam się podobać. Ale ze znalezieniem takiego obrazu nie powinno być problemem.

Obrazy drukowane na płótnie – zanim kupisz

Obraz na płótnie nadaje się od razu do powieszenia na ścianie. Z uwagi jednak na to, że są one dostępne w różnych rozmiarach przed zakupem, musimy zastanowić się, gdzie zamierzamy go powiesić. Im rozmiar obrazu jest większy, tym więcej miejsca na ścianie potrzeba. Obrazy na płótnie to mnóstwo wzorów, które sprawiają, że obraz na płótnie można zawiesić w salonie, pokoju dziecięcym, kuchni, a nawet w łazience. Obrazy z krajobrazami pasują do wnętrz urządzonych w stylu prowansalskim i rustykalnym, nowoczesne najlepiej prezentują się w nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach. Decydując się na obraz na płótnie możemy też zamówić wykonanie obrazu według własnego wzoru.