Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Budowa i remont

Jeszcze do niedawna nie wszystkie place zabaw i siłownie zewnętrzne w naszym kraju były bezpieczne. Dzisiaj sytuacja się zmieniła. Wystarczy zamontować maty przerostowe, aby zapewnić bezpieczne korzystanie z placu zabaw czy zewnętrznej siłowni.

Wysoka jakość mat

Maty przerostowe to produkt, który wyróżnia się bardzo wysoką jakością. Wykonane z wysokiej jakości kauczuku maty przerostowe są całkowicie bezpieczne. Mata przerostowa guma nie emituje żadnych szkodliwych substancji. Rodzice bez najmniejszych nawet obaw mogą zaprowadzić swoje dzieci na plac zabaw z nawierzchnia wykonaną z maty przerostowej gumowej. Mata przerostowa gumowa jest bardzo trwała i wytrzymała.

Będzie można wykorzystywać ją przez dłuższy czas bez obawy, że jej właściwości ulegną pogorszeniu. Mata przerostowa na plac zabaw dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Mata przerostowa na plac zabaw doskonale amortyzuje wszelkie wstrząsy. Każda mata przerostowa na plac zabaw posiada wymagane certyfikaty. Można ją montować bez najmniejszych nawet obaw.

Szerokie możliwości wykorzystania

Mata gumowa przerostowa sprawdzi się w bardzo wielu miejscach. Można ułożyć ją przed ogrodową huśtawką. Mata gumowa przerostowa sprawdzi się także w parkach linowych. Amortyzuje siłę upadku ze znacznej, wynoszącej nawet trzy metry wysokości. Miękka i elastyczna mata gumowa przerostowa sprawdza się wszędzie tam, gdzie ochrona przed skutkami upadku to konieczność. Mata gumowa przerostowa z czasem porośnie trawą tworząc bezpieczną i estetyczną nawierzchnię.