Calvin Klein już nie taki formalny?

Calvin Klein już nie taki formalny?

Moda

Calvin Klein to marka, która najczęściej kor zajrzy się ze zdecydowanie bardziej wyjściowym stylem, niż z modą ulicy. Od całkiem długiego czasu Calvin Klein stara się jednak zerwać z wizerunkiem ubrań dla tradycjonalistów. Chociaż nie należy się spodziewać, że kiedykolwiek oderwie się od swojego podstawowego podejścia do elegancji, Calvin Klein sklep online ma dla nas coraz więcej propozycji bardziej na co dzień, niż do pracy czy na ważne spotkania. Co ciekawego znajdziemy w sklepie firmowanym marką Calvin Klein? Sprawdźmy.

Nakrycia głowy dla wszystkich

Największym hitem ostatnich miesięcy są zdecydowanie czapki męskie. I co najbardziej w tym wszystkim ciekawe, nie są to jakieś stylizowane, stylowe czapki nawiązujące do minionych dekad, ale zwykłe czapki sportowe. Nie są one oczywiście tak do końca zwykłe, ponieważ produkowane są z bardzo wysokiej jakości materiałów, a do tego Calvin Klein dba o to, by ich stylistyka była zawsze bardzo stonowana i pełna godności, ale czapki z daszkiem to produkty, których po prostu nie da się podać w wersji sztywnej. I Calvin Klein nie próbuje tego robić.

Czapki damskie z logo Calvin Klein są w zdecydowanie mniejszej ofensywie, ale też pojawia ich się całkiem sporo. Kobiety rzadziej zakładają na głowę coś sportowego, więc można uznać ten element oferty jako coś o charakterze bardziej wsparcia niż realnego motywu przewodniego kolekcji.

Jeansy Calvin Klein

Warto zwrócić też uwagę na Calvin Klein jeans, czyli linię jeansów idealnych na co dzień, które jednak mimo wszystko są w pełni przesiąknięte marką Calvin Klein. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że ich krój jest bardzo prosty i klasyczny, ale bynajmniej nie nudny, dzięki czemu są znakomitym wyborem.