Dlaczego warto zamieszkać na Strzeszynie?

Dlaczego warto zamieszkać na Strzeszynie?

Nieruchomości

Strzeszyn jest jedną z dzielnic Poznania. To rejon bardzo popularny wśród mieszkańców stolicy Wielkopolski, wciąż powstają tam nowe inwestycje mieszkaniowe.

Jaka jest propozycja dewelopera?

Nowa inwestycja na Strzeszynie to wyjątkowo interesująca propozycja dla osób, które interesuje zakup mieszkania czy domu w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkania Strzeszyn przypadną do gustu osobom, które chcą czuć się swobodnie, a jednocześnie bardzo komfortowo. Plusem jest to, że mieszkania Strzeszyn znajdą się na niewielkim, a więc bardzo kameralnym osiedlu. Plusem na pewno jest również to, że mieszkania Strzeszyn będą otoczone dużą ilością zieleni. Osoby, które interesują nowe mieszkania Strzeszyn mają naprawdę w czym wybierać. Deweloper proponuje nowe mieszkania Strzeszyn o bardzo różnym metrażu. Do wyboru są mieszkania Strzeszyn o powierzchni od 31 do 100 metrów kwadratowych. Dzięki temu każdy może wybrać mieszkanie, które najlepiej odpowiada jego sytuacji życiowej i możliwościom finansowym.

Dlaczego warto wybrać mieszkanie na Strzeszynie?

Strzeszyn to naprawdę bardzo atrakcyjna lokalizacja. W południowej części dzielnicy położone są lasy. Dzielnica sąsiaduje także z klimatycznym jeziorem. Plusem jest też to, że do pozostałych dzielnic Poznania można dojechać bardzo szybko komunikacją miejską. Na terenie dzielnicy znajduje się pełna infrastruktura: sklepy, apteki, przychodnie. Z kolei deweloper oferuje do dyspozycji mieszkańcom naziemne miejsca parkingowe lub garaże. Do mieszkań przynależą też obszerne loggie, balkony lub tarasy.