Jak zarządzać flotą w firmie?

Jak zarządzać flotą w firmie?

Motoryzacja

Samochody firmowe w wielu przedsiębiorstwach są niezbędne. Jednak ich utrzymanie i zarzadzanie nimi, nawet kiedy mamy do czynienia z niewielką flotą, pochłania czas, a często także niemałe koszty. Rozwiązaniem, które cieszy się coraz większą popularnością jest car fleet managment.

Zewnętrzne zarządzanie flotą – zalety

Zamiast samodzielnie zajmować się firmowymi samochodami, wygodnie jest powierzyć to zadanie zewnętrznej firmie, która ma w ofercie profesjonalny system zarządzania flotą pojazdów, dopasowany do potrzeb klienta.

Długoterminowy wynajem pojazdów na potrzeby formy, to zazwyczaj dużo bardziej opłacalna opcja niż zakup własnych samochodów i ich utrzymywanie. Co więcej takie wynajęte auto można po kilku latach wymienić na nowe. W ramach miesięcznego abonamentu mamy do dyspozycji nie tylko najnowsze samochody, ale też zarządzanie flotą pojazdów, dzięki czemu nie musimy się martwić o ubezpieczenie, przeglądy czy naprawy. 

Firmy zajmujące się flotą

Zazwyczaj firmy wynajmujące auta klientom biznesowym i indywidualnym, zapewniają też wsparcie przez cały okres wynajmu. Jest to szczególnie wygodne dla przedsiębiorców, którzy utrzymują więcej samochodów. Doświadczona firma, oferuje swoim klientom długoterminowy wynajem aut oraz zarządzanie flotą samochodową. Szybko i sprawnie przygotują odpowiedni plan dopasowany do potrzeb danego przedsiębiorstwa, a później służą pomocą przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.