Lokalizacje podmiejskie: dlaczego warto zamieszkać w Dąbrówce?

Lokalizacje podmiejskie: dlaczego warto zamieszkać w Dąbrówce?

Nieruchomości

Domy położone na przedmieściach dużych miast od dłuższego już czasu znajdują wielu nabywców. Tego typu inwestycje powstają także w okolicach Poznania. Miejscowością, w której deweloperzy bardzo chętnie budują nowy dom pod Poznaniem jest położona w gminie Dopiewo Dąbrówka. Zobaczmy, dlaczego nowe domy w Dąbrówce cieszą się dużym zainteresowaniem.

Czyste powietrze i szybki dojazd do Poznania

Nowe domy w Dąbrówce mają mnóstwo zalet, na pewno wiele z nich jest tylko marzeniem osób mieszkających w Poznaniu czy innym dużym mieście. Nowe domy w Dąbrówce to doskonały wybór dla tych osób, które chcą oddychać czystym powietrzem, a jednocześnie zależy im na tym, aby móc szybko dojechać do centrum Poznania; wybierając dom pod Poznaniem, nie musi to oznaczać zmiany pracy i rezygnacji z wielkomiejskich atrakcji. Nowy dom pod Poznaniem położony jest na osiedlu sąsiadującym z lasem i licznymi terenami rekreacyjnymi. Deweloper oferuje dom pod Poznaniem z ogródkiem – dla wielu osób to jedna z największych zalet, które mają domy bliźniaki pod Poznaniem.

Różny metraż i standard wykończenia

Domy bliźniaki pod Poznaniem mają metraż od 143 do 146 metrów kwadratowych. Domy bliźniaki pod Poznaniem – przynależy do nich ogródek oraz garaż lub wiata garażowa. Do wyboru są gotowe bliźniaki w Dąbrówce wykończone w standardzie pod klucz. Gotowe bliźniaki w Dąbrówce wykończone pod klucz to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na prace wykończeniowe. Więcej na temat domy bliźniaki pod Poznaniem można przeczytać w naszym poprzednim tekście.