Maty gumowa to idealne rozwiązanie

Maty gumowa to idealne rozwiązanie

Budowa i remont

Upadek może mieć bardzo przykre konsekwencje. Jego skutki można zminimalizować stosują bezpieczne nawierzchni. Do takich bezpiecznych nawierzchni zalicza się maty przerostowe.

Gdzie można je stosować?

Maty przerostowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Mogą zostać wykorzystane do wykonania bezpiecznych, a jednocześnie trwałych i estetycznych nawierzchni na placach zabaw i siłowniach zewnętrznych. Maty przerostowe można stosować zarówno na płaskim jak i nierównym terenie. Także skarpy są miejscem, w którym śmiało można montować maty przerostowe.

Maty przerostowe można układać na już istniejących trawnikach albo obsiać je trawą. Mata gumowa przerostowa ma ażurową konstrukcję. Po kilku tygodniach trawa ją zarośnie. Podłoże, na którym znajduje się mata gumowa przerostowa obsiana trawa może być swobodnie koszone. Na bezpieczeństwo korzystania z maty przerostowej nie wpływa to czy jest ona obsiana trawą, czy też nie.

Stosowanie mat przerostowych jest bezpieczne

Mata przerostowa na plac zabaw została wykonana z wysokiej jakości gumy z recyklingu. Jest łatwa w montażu. Plusem jest także to, że mata przerostowa na plac zabaw jest bardzo niekłopotliwa w eksploatacji. Wykonana z niej nawierzchnia nie wymaga praktycznie żadnej pracy.

Jednak największą zaletą, którą odznacza się mata przerostowa na plac zabaw jest zdolność do zmniejszania siły upadku nawet z wysokości 3 m. Mata przerostowa gumowa sprawdza się do zabezpieczania nawierzchni placów zabaw, siłowni zewnętrznych, skarp i ogrodów. Jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych.