mieszkania deweloperskie winogrady

Mieszkania deweloperskie Winogrady

Nieruchomości

Mieszkania deweloperskie Winogrady, to oferta dla tych poznaniaków, którzy chcą mieszkać blisko centrum miasta, a jednocześnie znajdować się wśród terenów zielonych.

Komfort wypoczynku

Chyba każdy z nas chciałby móc połączyć komfort mieszkania w dużym mieście ze swoistym spokojem przedmieść i zielonym otoczeniem. Szczęśliwie takie możliwości dają tereny pozyskiwane pod nowoczesne mieszkania deweloperskie Winogrady, bo o tej stosunkowo młodej dzielnicy Poznania mowa jeszcze przed wojną administracyjnie należały do starego miasta, a i dziś jej związki z centrum Poznania są bardzo silne.

Jednocześnie to obszar, na którym znajdziemy wiele terenów zielonych, wręcz stworzonych dla tych, którzy cenią sobie aktywność fizyczną lub chcą po prostu zwyczajnie wypocząć na łonie natury. Na obszarze dzielnicy znajduję się nie tylko Park Szelągowski, Park Jurija Gagarina czy Cytadela, ale także spotkać tu możemy rozliczne trasy rowerowe, które zawiozą nas na plażę nad Wartą.

Komunikacja

Mieszkania deweloperskie Winogrady, to jednak nie tylko zieleń, ale też doskonale połączenie z pozostałymi częściami miasta, a zwłaszcza z jego ścisłym centrum. Dodatkowo dzielnica oferuje pełną infrastrukturę w zakresie szkół, przedszkoli, dostępu do służby zdrowia, czy bibliotek.

Blisko nowo budowanych osiedli, znajdują się sklepy mało i wielko powierzchniowe, a Poznański szybki tramwaj dotrze w każde miejsce miasta. Jest to spuścizną wielkiego planu zagospodarowania i inwestycji, które na Winogradach miały miejsce jeszcze w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku.