Nowe mieszkanie dla oszczędnych

Nowe mieszkanie dla oszczędnych

Nieruchomości

Lokale mieszkalne z rynku wtórnego z założenia są tańsze niż nich odpowiedniki z rynku pierwotnego, rzeczywistość dowodzi jednak, że nowe mieszkanie w ogólnym rozliczeniu okazuje się bardziej atrakcyjne pod względem ekonomicznym. Potwierdzeniem powyższej tezy mogą być mieszkania, które w swojej ofercie posiada deweloper Rokietnica.

Mieszkanie pod klucz

Każda inwestycja budowlana, którą realizuje doświadczony deweloper, obejmuje budowę  określonej ilości lokali mieszkalnych. Są to oczywiście nowe mieszkania, dostosowane do potrzeb i oczekiwań współczesnych użytkowników. Warto podkreślić, że lokale mieszkalne, które w swojej ofercie posiada deweloper w Rokietnicy, to mieszkania pod klucz, czyli posiadające pełne wykończenie oraz podstawowe wyposażenie techniczne i sanitarne. W praktyce oznacza to, że decydując się na nowe mieszkanie deweloperskie, użytkowanie lokalu można rozpocząć bezpośrednio po odebraniu kluczy.

Mieszkanie dla singla i rodziny

Każdy deweloper zdaje sobie sprawę z tego, że potrzeby lokalowe przysłowiowego singla i kilkuosobowej rodziny są zupełnie inne – fakt ten dotyczy przede wszystkim wielkości mieszkania. Wychodząc naprzeciw potrzebom potencjalnych inwestorów, deweloper w Rokietnicy oferuje nowe mieszkania o różnym metrażu, pozostawiając decyzję nabywcy. Zakup lokalu mieszkalnego od dewelopera to spory wydatek, warto jednak pamiętać, że jest to nowe mieszkanie, które nie wymaga żadnych prac remontowych ani modernizacyjnych, a jego użytkowanie można rozpocząć praktycznie od razu po odebraniu kluczy.