Podpoznańska Dąbrówka: dlaczego warto w niej zamieszkać?

Podpoznańska Dąbrówka: dlaczego warto w niej zamieszkać?

Nieruchomości

Dąbrówka jest miejscowością położoną po zachodniej części stolicy Wielkopolski, Poznania. Pod względem administracyjnym Dąbrówka należy do gminy Dopiewo. Jeszcze kilka lat temu Dąbrówka oraz cała gmina Dopiewo były terenami typowo rolniczymi. Dzisiaj stały się enklawą czystego powietrza i spokoju. Do Dąbrówki chętnie przeprowadza się wielu mieszkańców Poznania.

Otoczone zielenią domy w Dąbrówce

Cisza i spokój oraz mnóstwo zieleni – tak bardzo krótko można opisać Dąbrówkę. Domy Dąbrówka chętni kupują osoby, które czują się zmęczone tempem życia w dużym mieście. Plusem Dąbrówki jest nie tylko zieleń. Miejscowość jest doskonale skomunikowana z centrum Poznania. Wielkomiejskie atrakcje są w zasięgu ręki mieszkańców Dąbrówki. Do Poznania możne dojechać własnym samochodem trasą szybkiego ruchu S11 lub podmiejską kolejką. Osiedle, na którym zbudowane zostały domy Dąbrówka położone są w bardzo bliskim sąsiedztwie lasu.

Dlaczego jeszcze warto tu zamieszkać?

Na pewno plusem jest czyste powietrze. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego warto wybrać domy Dąbrówka. Lokalizacja osiedla to nie jedyny ich atut. Wszystkie domy zaprojektowano tak, aby ich mieszkańcom żyło się naprawdę bardzo komfortowo. Wyróżniają się więc funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Dla wielu osób plusem jest to, że będą mogli mieć do swojej dyspozycji ogródek. Atutem jest też to, że domy sprzedawane są w standardzie pod klucz. Na podkreślenie zasługuje też to,że w Dąbrówce jest bardzo bogata infrastruktura lokalna.