Sprzedaż mieszkań dwupokojowych pod wynajem nad morzem

Nieruchomości

Z myślą o osobach, które chciałyby zamieszkać nad Bałtykiem deweloper Nickel Development przygotował nowoczesne i komfortowe mieszkania 2-pokojowe pod wynajem. Znajdują się one w Kołobrzegu, w 2 kameralnych budynkach położonych w niedalekiej odległości od morza, ale też w niedalekiej odległości od centrum miasta. Wysoki standard wykonania, a także atrakcyjna lokalizacja sprawiają, że mieszkania deweloperskie pod wynajem zasługują na miano dochodowej inwestycji. Możesz też zatrzymać apartament tylko dla siebie i uczynić z niego prywatną, wakacyjną bazę wypadową.

Twoje miejsce nad morzem: mieszkania 2-pokojowe na wynajem

Marzy Ci się mieszkanie 2-pokojowe pod wynajem, najlepiej z tarasem lub balkonem? Wszystko wskazuje na to, że ekskluzywne apartamenty w Kołobrzegu powstały właśnie z myślą o Tobie, zwłaszcza jeśli szukasz mieszkania pod klucz. Decydując się na taką opcję możesz wybierać spośród szerokiej oferty wyselekcjonowanych materiałów wykończeniowych, otrzymasz szczegółowy projekt oraz kompleksowe wykonawstwo wraz z nadzorem i sprzątaniem po remoncie. Oferowane nieruchomości z rynku pierwotnego zostaną wykończone na najwyższym poziomie: nowocześnie, komfortowo i w przystępnej cenie za metr kwadratowy.

Dodatkowe udogodnienia w mieszkaniach deweloperskich pod wynajem

Atutem mieszkań 2-pokojowych pod wynajem w tej inwestycji jest także podziemna hala garażowa. Swobodnie zaparkujesz tu auto i możesz od razu wyruszyć na plażę. Na osiedlu znajdziesz również szereg atrakcji, w tym strefę saunową, z jacuzzi, z kominkiem czy przeznaczoną do dziecięcych zabaw. Mieszkania deweloperskie pod wynajem posiadają także zewnętrzną strefę wypoczynku, stylizowaną na plażę, gdzie możesz schronić się w przytulnych, wiklinowych koszach.