Uniwersalne foteliki dla dzieci

Uniwersalne foteliki dla dzieci

Dziecko

Każdy sklep z fotelikami samochodowymi oferuje nam uniwersalne bezpieczne foteliki samochodowe. Takie produkty mają swoje zalety i wady.

Czym są foteliki uniwersalne?

Foteliki samochodowe uniwersalne łączą kilka grup jednocześnie. Na przykład w kategorii 1/2/3 grupy są łączone: 1 (9-18 kg), 2 (15-25 kg) i 3 (22-36 kg). Średnio obejmują one okres od 9 miesięcy do 12 lat. Przewaga, jaką mają foteliki dla dziecka tego typu, jest oczywista – przedłużony okres użytkowania. Foteliki samochodowe dla dzieci tego typu „rosną” wraz z pasażerem i nie będzie trzeba go wymieniać, gdy dziecko przeniesie się do innej grupy wiekowej.

Wady obejmują ergonomię wspólną dla dzieci w każdym wieku. Na 100% nie można zadowolić każdej grupy wiekowej, dlatego każda „cierpi” na swój sposób. Na przykład dzieci mogą być kapryśne z powodu niewygodnego zagłówka, który jeśli chodzi o foteliki samochodowe sklep, mogą być w pewnym wieku dla niego, umieszczone za wysoko.

Kiedy uniwersalny fotelik jest idealny?

Foteliki samochodowe ceny dla dziecka są idealne w następującym przypadku: Dziecko jest w wieku 1,5 – 2,5 roku, którego grupa „2/3” nie jest jeszcze odpowiednia (jego waga jest mniejsza niż 15 kg, wzrost poniżej 95 cm).

W takim przypadku nie jest logiczne, aby wybrać krzesło z grupy „1”, ponieważ dziecko bardzo szybko z niego wyrośnie. Fotel jest kupowany dla samochodu, który jest używany bardzo rzadko. Fotel przekształcający w tym przypadku będzie najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem problemu i gwarantem bezpieczeństwa twojego dziecka. W przypadku niektórych osób nie ma możliwości finansowych zakupu fotelika dziecięcego. W takim przypadku lepiej jest wybrać uniwersalny fotelik.