Czym kierować się przy wyborze sztucznej pochwy?

Czym kierować się przy wyborze sztucznej pochwy?

Handel

Sztuczna pochwa to masturbator dla mężczyzn, który jest dostępny w niemal każdym sklepie oferującym zabawki erotyczne. Ten popularny gadżet erotyczny jest dostępny w bardzo wielu formach – zarówno tych najprostszych (jako standardowa nakładka na członka), jak i dużo bardziej rozbudowanych. A ponieważ jest dostępny w tak wielu opcjach, to warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy jego wyborze.

Rozmiar sztucznej pochwy – jaki wybrać?

Sztuczna wagina może być dostępna w wielu kształtach otworu. W tym przypadku masturbator może charakteryzować się neutralnym i bardzo uniwersalnym otworem lub może odwzorowywać wejście do pochwy, odbytu bądź ust. Sam wybór konkretnego modelu jest kwestią bardzo indywidualną, Natomiast rozmiar, jaki posiada niemal każda sztuczna pochwa jest zazwyczaj bardzo uniwersalny i pasujący do większości mężczyzn.

Jaki jest materiał sztucznej waginy?

Ważne kryterium przy wyborze gadżetu erotycznego, jakim jest sztuczna wagina to materiał, z którego jest ona wykonana. W tym przypadku powinien być on przede wszystkim bezpieczny i łatwy do utrzymania w czystości. Dlatego też najlepiej sprawdzi się silikon medyczny, lateks, TPE oraz cyberskin.

Jaka jest budowa sztucznej pochwy?

Najtańsza sztuczna wagina to model prosty i pozbawiony dodatkowych funkcji. Ale niektórzy mężczyźni potrzebują czegoś więcej. W tym przypadku warto zwrócić uwagę na to, czy dany model posiada funkcje dodatkowe. Mogą być one bardzo zróżnicowane – w zależności od indywidualnych upodobań. Najbardziej popularne funkcje dodatkowe to wibracje, masaż, imitacja ssania, nagrzewanie, regulacja ciśnienia i siły ssania czy uchwyt z przyssawką. Niektóre modele są też bardziej rozbudowane – posiadają pośladki lub tors, a także możliwość oglądania filmów w technologii VR. Czy warta uwagi jest taka sztuczna pochwa? Sztuczna pochwa cena jest na pewno wyższa, ale nie brakuje amatorów takiej rozrywki.

Masturbator dla mężczyzn to gadżet erotyczny cieszący się sporym zainteresowaniem wśród panów. Jednak, aby cieszyć się z użytkowania takiej zabawki, to podczas zakupu warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.