Najnowsza kolekcja Calvin Klein

Najnowsza kolekcja Calvin Klein

Moda

Calvin Klein, jedna ze zdecydowanie najważniejszych marek odzieżowych, właśnie odświeża swoją ofertę. W sklepach pojawia się sporo nowych produktów, wśród których wyróżnia się Calvin Klein jeans, ale także cała masa innych rzeczy, które czasami nawet można określić mianem nietypowych. Przynajmniej jeśli chodzi o markę Calvin Klein. Co to za rzeczy i dlaczego są takie nietypowe?

Lekko powściągnięta elegancja

Calvin Klein to marka elegancka. Nie ulega to najmniejszym wątpliwościom. Co więcej, Calvin Klein to marka, która elegancję traktuje w sposób bardzo tradycyjny, czyli opiera ją na prostocie. Dlatego pierwszym zdziwieniem są już wspomniane wyżej jeansy, czyli odzież typowo casualowa.

W wydaniu Calvin Klein są to spodnie bardzo proste i jednokolorowe, co obecnie jest wręcz rzadkością, ale w wydaniu Calvin Klein na pewno należało się tego spodziewać. Warto zauważyć, że Calvin Klein nie po raz pierwszy serwuje nam jeansy i chociaż nie były one nigdy najważniejszą częścią oferty, nie należy udawać, że są one czymś zupełnie zaskakującym i nietypowym. Teraz po prostu jest ich trochę więcej.

Calvin Klein na czubek głowy

Calvin Klein sklep online to obecnie w dużej mierze czapki sportowe. Zarówno czapki damskie, jak i czapki męskie. W zdecydowanej większości są to czapki z daszkiem, ale nie brakuje też nawiązań do tak zwanego streatwear, z którym zresztą daszki maja bardzo dużo wspólnego i chociaż formalnie wywodzą się raczej ze świata sportu, to właśnie na ulicy widać je najczęściej. Także tutaj cały czas dominuje elegancja i jest to miły powiew świeżości, ponieważ te części garderoby są zwykle bardzo niepoważne.