Bezpieczne nawierzchnie nie tylko na place zabaw

Bezpieczne nawierzchnie nie tylko na place zabaw

Budowa i remont

Bezpieczne nawierzchnie są niezbędne w bardzo wielu miejscach. Do tych, w których kwestie bezpieczeństwa są niezwykle istotne należą place zabaw oraz siłownie zewnętrze. W tych miejscach doskonale sprawdza się mata przerostowa gumowa.

Do czego służy mata?

Mata przerostowa gumowa to doskonały wybór dla wszystkich osób, którym zależy na zapewnieniu bezpieczeństwa dzieci korzystających z placów zabaw oraz osób, które ćwiczą na siłowniach zewnętrznych. Mata przerostowa gumowa doskonale amortyzuje wstrząsy. Jej miękka i elastyczna. Maty przerostowe gumowe, które są przeznaczone do stosowania na placach zabaw dostępne są w wielu atrakcyjnych kolorach.

Mata przerostowa na plac zabaw jest produktem wykonanym całkowicie z bezpiecznych materiałów. Mata przerostowa na plac zabaw jest niezwykle prosta w montażu. Wiele osób doceni też to, że mata przerostowa na plac zabaw to produkt, który dostępny jest w bardzo przystępnej cenie.

Nie tylko na osiedlowe place zabaw

Mata przerostowa na plac zabaw może być wykorzystana także w przydomowych ogrodach w kącikach zabaw dla dzieci. Mata przerostowa gumowa to dobre rozwiązanie szczególnie pod huśtawkę. Mata przerostowa gumowa sprawdzi się także pod zjazdami linowymi. Niweluje siłę upadku nawet z wysokości trzech metrów.

Zastosowanie maty zmniejsza więc znacznie ryzyko poważnej kontuzji. Mata posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty. Jaka jest pełna oferta producenta sprawdź: https://www.bezpiecznenawierzchnie.pl/oferta/maty-przerostowe