mieszkania deweloperskie Wilda Poznań

Kupujemy mieszkanie deweloperskie

Nieruchomości

Większość osób chcących posiadać własne M stawia na nowe mieszkania. Mają one całe mnóstwo zalet. Decydując się na nowe mieszkanie w Poznaniu bądź jakimkolwiek innym mieście, warto pamiętać, że obecnie interesy osób kupujących chronione są przez ustawę deweloperską. Co warto wiedzieć, jeśli interesują nas mieszkania deweloperskie?

Ustawa deweloperska

Niezależnie od tego czy interesują nas nowe mieszkania w Poznaniu czy jakimkolwiek innym mieście, nasze interesy chroni ustawa deweloperska. Dba ona o nasz interes zarówno prawny, jak i finansowy. Na mocy ustawy każdy deweloper zobowiązany jest przedstawić klientowi prospekt informacyjny, w którym znajdują się informacje dotyczące zarówno całości inwestycji, jak i mieszkania, które zamierza kupić klient.

Dlaczego mieszkania deweloperskie to dobry wybór?

Mieszkanie deweloperskie to przede wszystkim możliwość urządzenia mieszkania od podstaw. Nie musimy martwić się ewentualnymi usterkami, które pozostawił poprzedni właściciel. Nie interesują nas stare płytki czy brzydkie panele. Mieszkania nowe mają również dużo większą wartość. Wprawdzie przy zakupie musimy zapłacić za nie więcej, ale jeśli pojawi się konieczność sprzedaży mieszkania uda się nam uzyskać większą cenę. Za najważniejszą zaletę wiele osób uznaje jednak okres gwarancji, który udzielany jest na wszystkie wady nieruchomości.

Temat mieszkań deweloperskich wzbudza ogromne zainteresowanie. Tych, którym również jest bliski odsyłamy do naszego innego tekstu. Znaleźć można w nim wiele przydatnych informacji.