Na co zwrócić uwagę przy wyborze sztucznej pochwy?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sztucznej pochwy?

Handel

Sztuczna wagina to niezwykle popularny gadżet erotyczny, który cieszy się zainteresowaniem wśród bardzo wielu mężczyzn. I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż można ją wykorzystywać w bardzo wielu sytuacjach – do rozładowania napięcia seksualnego, do potrenowania kondycji seksualnej czy do walki z przedwczesnym wytryskiem. A to nie wszystkie zalety, jakimi charakteryzuje się sztuczna pochwa. Cena tego masturbatora nie jest zbyt wygórowana, co także należy uznać za plus. A dodatkowo jest dostępna w wielu opcjach i rodzajach. Jak zatem wybrać tę najlepszą?

Budowa sztucznej pochwy

Sztuczna pochwa może być skonstruowana w różnorodny sposób. Te najbardziej uniwersalne są wyposażone w neutralne otwory, które będą pasować niemal każdemu. Jednak w sklepach z gadżetami erotycznymi są też dostępne masturbatory, których otwory imitują nie tylko pochwy, ale też odbyt lub usta. W tym przypadku wybór jest kwestią bardzo indywidualną. Natomiast rozmiar takich zabawek jest zazwyczaj uniwersalny, dzięki czemu pasuje on większości mężczyzn. 

Z jakiego materiału są sztuczne pochwy?

Sztuczna wagina – jak każdy gadżet erotyczny – powinien być przede wszystkim bezpieczny i komfortowy w użyciu. Dlatego też warto zwracać uwagę na materiał, z którego jest ona wykonana. Tutaj najlepiej sprawdzą się takie materiały, jak silikon medyczny, TPE, cyberskin lub lateks. Masturbatory wykonane z takich materiałów są nie tylko bezpieczne i wygodne w użytkowaniu, ale też łatwe w czyszczeniu.

Dostępne modele sztucznej pochwy

Sztuczna wagina jest dostępna w wielu opcjach. Po pierwsze – może być to najprostszy model, który nie posiada żadnych dodatkowych funkcji. Ale może też posiadać dodatkowe opcje, które znacznie zwiększają przyjemność. Na rynku dostępne są modele z nagrzewaniem, masażem, ssaniem, regulacją siły i intensywności ssania oraz wibracjami. A to jeszcze nie wszystko. Panowie poszukujący dodatkowych wrażeń mogą zdecydować się na modele z pośladkami bądź torsem oraz z możliwością oglądania filmów w technologii VR. Sztuczna pochwa cena jest na pewno wyższa.

Sztuczna pochwa to bardzo uniwersalny gadżet, który występuje w wielu opcjach i modelach. Tak duża różnorodność sprawia, iż każdy z panów znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.