Nowe mieszkania na poznańskim Strzeszynie

Nowe mieszkania na poznańskim Strzeszynie

Nieruchomości

Strzeszyn jest jedną z bardziej zielonych dzielnic Poznania. Osoby, które mają w planach zakup mieszkania lub domu z rynku pierwotnego, które cenią ciszę i spokój, powinny zainteresować się ofertą jednego z deweloperów. Oferuje komfortowe mieszkania Poznań Strzeszyn.

Jakie są plus tych mieszkań?

Mieszkania Poznań Strzeszyn to zupełnie nowa inwestycja, która przypadnie do gustu osobom, które z jednej strony chcą żyć otoczone zielenią, a z drugiej mieć dostęp do nowoczesnej infrastruktury ułatwiającej codzienne funkcjonowanie. Deweloper ma w ofercie mieszkania Poznań Strzeszyn o bardzo różnym metrażu. Najmniejsze spośród nich mają 30 metrów kwadratowych. Największe spośród mieszkania Strzeszyn mają 100 metrów kwadratowych. Przyszli lokatorzy mają też do wyboru mieszkania Strzeszyn jedno- lub wielopoziomowe. Mieszkania Strzeszyn zostały wybudowane z nowoczesnych materiałów i z wykorzystaniem najnowszych technologii. W efekcie powstały nowoczesne, bardzo komfortowe nowe mieszkania Strzeszyn.

Dla tych, którzy wolą dom

Deweloper proponuje szeregowce Straszyn. Przyszli mieszkańcy, którzy wybiorą szeregowce Straszyn znajdą w sąsiedztwie przedszkola, szkoły, sklepy i przychodnie. Szeregowce Strzeszyn zaprojektowano tak, aby ich mieszkańcy mieli do dyspozycji świetnie zagospodarowaną przestrzeń wspólną. Duże przeszklenia, przestronne tarasy, balkony czy loggie to dodatkowe atuty, którymi wyróżniają się nowe mieszkania Strzeszyn. Osiedle, na którym można kupić nowe mieszkania Strzeszyn ma mnóstwo zalet.