Zamieszkaj w domu z ogrodem pod Poznaniem!

Zamieszkaj w domu z ogrodem pod Poznaniem!

Nieruchomości

Dom czy mieszkanie – oto odwieczny dylemat każdego przyszłego nabywcy lokum dla powiększającej się rodziny. Przy czym nie wszyscy są świadomi, że w cenie nieustawnego mieszkania z rynku wtórnego można zakupić własny nowy dom na przedmieściach, o ponad dwa razy większym metrażu. Domy pod Poznaniem, w miejscu takim jak Mosina, są znacznie bardziej opłacalnym nabytkiem niż mieszkania w mieście, szczególnie te usytuowane w dzielnicach odległych od centrum.

Wszędzie blisko, dookoła spokój – same plusy

Zamieszkanie w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej wiąże się z dużym komfortem, spokojnym sąsiedztwem oraz bliskością zarówno placówek edukacyjnych dla młodszych i starszych dzieci, jak i różnego rodzaju punktów handlowo-usługowych. Poza dogodna miejską infrastrukturą warto wspomnieć o bliskim sąsiedztwie rezerwatów i parków krajobrazowych. Słowem, lokalizacja osiedla wyróżnia się samymi zaletami.

Nowoczesne osiedle domów szeregowych pod Poznaniem

Nowa inwestycja dewelopera, to szeregowe, jednopiętrowe domy pod Poznaniem z własnym ogródkiem i zaskakująco sporą powierzchnią działki. Niewątpliwym plusem jest możliwość wyboru wykończenia pod klucz – rozwiązanie to docenią klienci potrzebujący lokum gotowego do wprowadzenia się, nieobeznani jednocześnie z trudnym i niepewnym rynkiem branży wykończeniowej.

Blisko do centrum Poznania

Doskonała komunikacja drogowa z wielkopolską metropolią pozwoli na szybką i sprawną logistykę na trasie dom – praca – szkoła czy uczelnia. Z tego powodu zamieszkanie w szeregowej zabudowie osiedla, takiej jak domy Mosina na sprzedaż, będzie dla wielu młodych małżeństw i świeżo upieczonych rodziców znakomitą perspektywą na wiele najbliższych lat.

Zabudowa jednorodzinna pozbawiona jest wielu wad typowych blokowisk, zaś bliskość sąsiadów pozwala na podtrzymywanie dobrych relacji międzyludzkich. Warto zapoznać się z ofertą dewelopera, który proponuje domy pod Poznaniem.